Francouzskou dermokosmetiku AVÉNE určitě nemusíme představovat. Produkty jsou bohaté na termální vodu Avéne, která zklidňuje a zjemňuje Vaši pleť. Proto jsou vhodné opravdu pro všechny. Nejvhodnější péči si pak vždy vybírejte podle aktuálního stavu Vaší pleti.

V našem dermocentru máme nyní akci na tyto řady AVÉNE: Tolérance Extréme, Tolérance Control a Antirougeurs.

Tolérance Extréme

Tato řada představuje jedinečný přístup k hydrataci pleti při zachování rovnováhy kožního mikrobiomu. Maximálně respektuje potřeby Vaší pleti. Je prokázána velmi dobrá tolerance u atopické, alergické a přecitlivělé pleti. Je také ideální volbou pro ženy po dermatologických zákrocích. Řada Tolérance Extréme má minimalistické složení (maximálně 7 účinných látek) – fyziokompatibilní ingredience, které přirozeně splynou s Vaší pletí. Péče Tolérance Extréme napodobuje složení a strukturu pleti, dodává jí nezbytné látky a současně respektuje její kožní mikrobiom. Řada je vhodná i pro onkologické pacienty.

V řadě Tolérance Extréme najdete: čistící mléko, krém pro suchou pleť, emulzi pro normální až smíšenou pleť a pleťovou masku.

Jak o pleť pečovat radíme ZDE.

Tolérance Control

Je inovativní dermatologická péče o přecitlivělou, reaktivní pleť a pleť se sklonem k alergii. Pálení, zarudnutí, pnutí… to vše jsou nepříjemné reakce na podněty, na které normální pleť nereaguje, proto hovoříme o přecitlivělosti. Citlivá pleť potřebuje maximálně bezpečnou péči. Díky jedinečnému výrobnímu postupu a balení nese tato kosmetika označení „Sterilní kosmetika®„. Díky technologii výroby můžeme mít kosmetiku zcela bez konzervačních látek. Dokonale hermeticky uzavřený ochranný obal bez přístupu vzduchu uchovává kvalitu přípravku po celou dobu jeho používání a chrání jej před kontaminací.

Textura produktů doslova splývá s pletí. Všechny složky dokonale napodobují přirozené složky v kůži. Každá látka cíleně působí ve správném množství na správném místě a pleť ji přijme jako sobě vlastní. Produkty nabízí intenzivní hydrataci a dlouhodobou obnovu ochranné kožní bariéry.

V řadě Tolérance Control najdete: jemný odličovač, zklidňující obnovující krém a zklidňující obnovující balzám.

Antirougeurs

Zčervenání pleti, rozacea… vítr, zima, stres, sportovní aktivity, emoce, kořeněné jídlo či alkohol… Také se Vám po nich objevuje zčervenání v obličeji? Nepodceňujte tyto zpočátku nenápadné projevy, které mohou být prvotním signálem kožního onemocnění rozacea. To se v pokročilejších stádiích může stát závažným zdravotním problémem s nepříjemným vlivem na každodenní život. Diagnostiku tohoto kožního onemocnění provádí dermatolog. Vhodně zvolený výběr dermokosmeiky je v tomto případě zásadním krokem k podpoře správné péče o pleť a vhodným doplňkem k medikamentózní léčbě rozacei.

V řadě Antirougeurs najdete: pleťové čistící mléko, denní zklidňující krém SPF 30 pro suchou pleť, denní zklidňující emulzi SPF 30 pro normální a smíšenou pleť, intenzivní koncentrovanou péči při chronickém zčervenání pleti a zklidňující reparační masku.

Jak o pleť pečovat radíme ZDE.

Pokud potřebujete poradit či pomoci s péčí o Vaši pleť nebo pokud si nevíte rady se svojí pletí, určitě přijďte za námi do dermocentra. Rádi Vám se vším poradíme. Pravidelně také můžete využít služeb odborné dermoporadkyně. Sledujte naše stránky či facebook – termíny poradny budeme pravidelně zveřejňovat.

A právě nyní najdete všechny tyto produkty také ve výhodné akci! Akce trvá do 31. 5. 2022.