Kosmetika VICHY je jednou z nejoblíbenějších kosmetických značek. Určitě znáte ve svém okolí někoho, kdo také používá produkty této značky. 

V čem je kosmetika této značky tak vyjímečná? V termální vodě VICHY!  Termální voda Vichy pramení přímo v srdci Francie v chráněné oblasti Auvergne. Během své tisícileté cesty do hloubky 4 000 metrů absorbuje 15 minerálů a minerálních živin, které jsou pro pleť nepostradatelné. Tato termální voda je hlavní aktivní ingrediencí ve všech přípravcích péče Vichy. 

Produkty VICHY jsou určeny pro všechny typy pleti a jejich potřeby. Naleznete zde přípravky pro lepší hydrataci pleti, zklidňující péči o pleť, péči proti stárnutí pleti, péči proti nedokonalostem pleti, péči pro lepší výživu pleti, péči pro specifické potřeby pleti. Mezi produkty VICHY naljdete odličovací mléka, micelární vody, přípravky na čištění pleti, tonika, denní i noční krémy, oční krémy, séra, tělovou péči, deodoranty, sprchové gely, péči o vlasy, ale i dekorativní kosmetiku.  A navíc – kosmetika VICHY není jen pro ženy, má také řadu speciálně pro muže a jejich potřeby!

Jako každý rok, i letos, si pro vás VICHY připravilo krásné dárkové balíčky nejoblíbenějších výrobků. Při koupi těchto balíčků ušetříte až 20% oproti běžné ceně. My vám navíc na tyto balíčky dáme dodatečnou slevu 100 Kč!!!

Neváhejte a přijďte k nám! Nenechávejte nákup až na poslední chvíli 🙂