Také patříte mezi ty, kterým komáři doslova pijí krev? Přemýšlíte jak nejlépe komáry od sebe odlákat? Hledáte ten nejúčinnější repelent? Zkoušíte všechny babské rady? A vyzkoušeli jste už značku PURESSENTIEL?

PURESSENTIEL je přírodní repelent s vůní esenciální olejů, který je navržený tak, aby vám příjemně voněl, zatímco komárům a klíšťatům byl odporný. Na rozdíl od běžných repelentů má navíc zcela přírodní složení, které je maximálně účinné a přitom naprosto neškodné pro vaše zdraví.

Puressentiel Sprej proti bodavému hmyzu má dvojí účinek – odpuzuje hmyz a zklidňuje místo bodnutí. Repelent je na bázi silné aktivní složky rostlinného původu z esenciálního oleje eukalyptu citroníkového (Malawi), který účinně odpuzuje komáry v mírných a tropických pásmech a také další bodavý hmyz (klíšťata, písečné mušky). Je také ideální na okamžité zklidnění místa bodnutí, a to díky 5 éterickým olejům (Tea Tree, Citronella Java, Lavandin Grosso, Niaouli a máta peprná). Sprej můžete aplikovat nejen přímo na kůži, ale také na oblečení nebo moskytiéry.


Laboratorně testovaná účinnost: 

  • až 7 hodin proti komárům tygrovaným (Aedes albopictus), běžným komárům (Culex pipiens) a písečným muškám (Phlebotomus duboscqi) 
  • až 6,5 hodiny proti tropickým komárům (Aedes aegypti a Anopheles gambiae)
  • až 5 hodin proti klíšťatům (Ixodes ricinus)

Pokud jste přece jen poštípaní a pupínky vás svědí, sáhněte po Puressentiel Roller na bodnutí hmyzem. Roller obsahuje zklidňující směs 11 esenciálních olejů, které zmírní svědění a urychlí hojení. Stejně jako sprej je i tento roller 100% přírodní a čistý.

11 Esenciálních olejů: Jávská voňatka citronová, cejlonská voňatka citronová, hřebíček, blahovičník eucalyptus citriodora, kakost, levandule, voňatka citronová, máta peprná, niaouli, tea tree se zklidňujícím efektem.

Ideální při štípnutí moskytem, vosou, včelou, sršní, ovádem, klíštětem, roztočem, mouchou, komárem, pavoukem, blechou…