Co jsou Schüsslerovy soli? Znáte je? Neznáte?

Dostatek či nedostatek minerálních solí obsažených v našich tělesných buňkách ovlivňuje vše v našem životě – zdravý spánek, tělesné i duševní zdraví, naši spokojenost, fyzickou krásu, naše vyzařování a působení na okolí.

Pokud našemu tělu chybí nějaká minerální látka, buňky začínají vysílat první impulsy o nedostatku odpovídajícím orgánům. Orgány v těle tím pádem dostávají chybné signály k jejich aktivitě či neaktivitě a tělo reaguje na začínající deficit minerálních solí prvními příznaky.

První lehké příznaky se obvykle projevují na vlasech, nehtech, pleti – např. nezdravá barva pleti, vytváření vrásek, vleklá nebo náhlá únava. Pokud však je deficit ještě větší, začne tělo určité životní funkce tlumit – např. nastávají problémy s trávením, vylučováním, začnou trpět cévní stěny (ztráta elasticity a praskání) a později tímto deficitem začínají trpět orgány.

Je to obrovský a složitý proces, který se v našem těle každou vteřinu odehrává, kdy spolu buňky, orgány a tkáně navzájem komunikují a spolupracují.

Německý lékař, Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler (1821 – 1898) objevil a definoval před více než 135 lety způsob léčení pomocí minerálních látek – solí. Pojmenoval je jako biochemické soli. Vycházel z poznatku, že minerální soli v homeopatickém ředění jsou schopné léčit a doplnit chybějící deficit důležitých minerálů, normalizovat a obnovit jejich zdravé fungování.

Pokud vás Schüsslerovy soli zaujaly a zajímá vás víc nebo pokud chcete řešit nějaké svoje problémy, stavte se v Lékárně Na Kobližné 7.

Ve středu 3.11. od 13:00 do 17:00 máme pro vás připravenu poradnu. Vyslechneme vás, zhodnotíme vás stav a doporučíme soli přímo pro vás! Nemusíte se objednávat, poradna je zdarma. Stačí jen přijít 🙂

Těšíme se na vás

Vaše Lékárna Na Kobližné 7