Představujeme vám revoluční novinku v našem sortimentu péče o zuby a zubní dutinu – ionizační zubní kartáčky IONICKISS!

Ionizační zubní kartáček IONICKISS generuje záporné ionty a usměrňuje jejich tok mezi kartáčkem a zubem. Ionizace tak narušuje iontovou vazbu mezi plakem a zubem, a tím odpuzuje plak od povrchu zubů směrem k hlavici kartáčku. Zuby si tak vyčistíte jednodušeji a lépe. Je prokázáno, že kartáček IONICKISS je mnohem účinnější než běžný manuální zubní kartáček.

Popis ionizačního zubního kartáčku IONICKISS

  1. Štětinky – jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Kvalitní vlákna odstraní každou nečistotu.

2. Výměnné zubní hlavice – zajistí dlouhou životnost vašeho kartáčku. Když jsou opotřebované, jednoduše je vyměňte za nové a váš kartáček je připraven k použití jako v den, kdy jste jej zakoupili.

3. IONIPAD (kovový pásek) – je místo, kterého se musí člověk dotýkat při čištění zubů vlhkou rukou/prstem, aby došlo ke generování iontů, které ruší iontovou vazbu mezi povrchem zubu a plakem. U dětského kartáčku je kovová páska IONIPAD nahrazena vodivým materiálem – termoplastickým kompozitem, který je umístěn na zadní straně rukojeti kartáčku. Ionizace funguje stejným způsobem.

4. Tlačítko na testování baterie – stiskněte tlačítko na testování stavu baterie zpravidla jednou až dvakrát týdně, abyste ověřili, zda baterie funguje. Baterie vydrží minimálně 1 rok při běžném užívání. Pokud svítí LED světlo/dioda (u typu ORIGINAL červeně a u typu KIDS zeleně), baterie funguje a ionizace probíhá. Pokud nesvítí, vyměňte kartáček.

Pokud zkombinujete manuální ionizační zubní kartáček se správnou technikou čištění zubů, zajistíte si nejen zdravá a svěží ústa, ale také ten nejzářivější úsměv. Při čištění zubů tímto kartáčkem není nutné používat zubní pastu.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto kartáčku, zastavte se v naší lékárně na Kobližné 7. Rádi vám jej představíme.

Těšíme se na Vás