Vítáme v našem dermocentru novou značku francouzské kosmetiky NOVEXPERT.

Novexpert je přírodní vegan kosmetika, založená na efektivních výzkumech, potvrzených účinných ingrediencích na přírodní bázi a bez jakýchkoliv kompromisů v jejich bezpečnosti.

Novexpert věří, že přírodní kosmetika je natolik zásadní pro naše zdraví, že by měla být dostupná pro každého. Při výrobě jsou použity jen ty nejefektivnější účinné látky v dostatečných koncentracích pro opravdu ověřené viditelné výsledky. Produkty Novexpert neobsahují alergeny, tak aby je mohl používat opravdu každý a jsou bezpečné i během těhotenství a kojení.

Zakladatel

Značku Novexpert založil Cyrille Telinge. Ten řídil 10 let laboratoř a v roce 2008 se se svými kolegy rozhodl založit Novexpert. Nechal se inspirovat novými poznatky z epigenetiky, které odhalily, že se lidské tělo chová jako houba, která do sebe vpíjí všechny látky ze svého okolí. Cyrille se rozhodl změnit přístup ke kosmetice. Spojuje vědecké poznání s přírodním složením. Chce oprostit kosmetický průmysl od hledání nových trendů, ale věnovat mu hluboký, nezávislý a odpovědný výzkum.

Filozofie značky

Studie ukazují, že za 50 let naše kůže absorbuje až 300 kg kosmetických produktů, které lze najít v naší krvi i mateřském mléce. Co s touhle vědomostí ale dělat? V Novexpert to vidí jasně – používat jen certifikované 100% přírodní ingredience bez žádných kompromisů. Nejen to, Novexpert je řízen vědci, ne marketingem a jejich mise je dělat efektivní produkty odpovídající jejich výzkumu. Produkty Novexpert neobsahují alergeny tak, aby je mohl používat opravdu každý a jsou bezpečné i během těhotenství i kojení, kdy je tělo na cizí látky mnohem citlivější.