Představujeme vám novinky mezi vitamíny pro děti na podporu jejich imunity. Představujeme vám řadu Sambucus Immuno Kids.

Řada Sambucus obsahuje extrakt z plodů černého bezu pro zdravou imunitu. Oceníte ho především v období nepříznivého počasí, kdy je organismus vystaven větší zátěži.

Sambucus Immuno Kids sirup 120 ml

Kombinace dvou pečlivě vybraných extraktů ze zralých plodů černého bezu Sambucus nigra L. zaručuje dané množství polyfenolů a antokyanů. Na 100 g extraktu bylo použito 4,4 kg ovoce. Jako sladidlo je použit agávový sirup. Příjemnou malinovou příchuť si oblíbí zejména děti. Extrakt z černého bezu podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému. Neobsahuje glukózo-fruktózový sirup, umělá barviva ani konzervační látky.

Dětem ve věku 1-6 let podávejte 5-10 ml denně (1 čajová lžička 1-2x denně). Děti starší 6 let a dospělí užívají 10-25 ml denně (1 čajová lžička 2-5x denně). Není určeno pro děti do 1 roku.

Sambucus Immuno Kids želatinové bonbony 60 ks

Tyto želatinové bonbony obsahují kromě extraktu z plodů černého bezu také vitamin C a zinek. Příchuť bonbonu je malinová.

Užívají se 1 – 2 želatinové bonbony během dne. Není určeno pro děti do 3 let.

Sambucus Immuno Kids lízátka 5 ks

Lízátka obsahují extrakt z černého bezu, vitamin C a zinek na podporu imunity. Dále obsahují extrakty z tymiánu a šalvěje, které pomáhají zklidnit podrážděný krk. S přírodní malinovou příchutí. Neobsahují umělá barviva, příchutě a cukr.

Užívají se 1 – 2 lízátka denně. Není určeno pro děti do 3 let.

Nezapomínejte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré a zdravé stravy a zdravého životního stylu. Vždy si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.