Již od roku 1950 je Mustela francouzskou rodinnou značkou. Vyrábí čisté a odborné produkty péče o pleť přírodního původu pro kojence od narození a pro celou rodinu.

I 70 let po svém vzniku chce značka Mustela pomáhat rodičům a usnadňovat jim péči o jejich děti. Jinými slovy: osvobodit rodiče od plenkových vyrážek, od působení tvrdé vody při koupeli, od těch červených a svědivých skvrn, které nenechají dítě spát nebo od různých škrábanců a štípanců.

Celých 70 let Mustela dbá na vysokou odbornost svých zaměstnanců. Její týmy se věnují výzkumu v oblasti fyziologie dětské pokožky. Vyvinuly patentované modely dětské pokožky různého věku – Stelaskin® – které napodobují různé typy pleti. Díky této inovaci hlouběji studují různé typy pleti, lépe porozumí dopadům konkrétních namáhání pokožky a hodnotí a testují všechny produkty na těchto modelech pleti.

Pro každý typ pokožky najdete od této značky vše, co potřebujete. Vše pro mytí a denní hygienu, čištění i následnou péči. Vše pro normální, suchou, velmi citlivou pokožku i pro pokožku se sklonem k atopii.

Všechny produkty splňují požadavky dnešní doby:

  • záruka přírodního složení,
  • záruka bezpečnosti – vyloučení kontroverzních látek, hypoalergenní formule, testy na kožní toleranci,
  • záruka požitku z používání produktů,
  • záruka snížení negativního dopadu na životní prostředí – 100% ekologicky navržené produkty, 100% zodpovědnost za odvětví rostlinné výroby, 100% recyklovatelné obaly, snížení spotřeby energie.