Letos na jaře jsme do sortimentu naší lékárny zařadili italskou farmaceutickou kosmetiku KORFF. Tato značka vznikla v Itálii v 70. letech a díky vysoce kvalitním produktům se okamžitě etablovala jako referenční značka ve farmaceutické kosmetice.

Značka si zakládá na dermatologické znalosti a absolutní pozornosti věnované čistotě surovin. Takto KORFF dosahuje splynutí senzorické elegance a špičkových technologií.

MANIFEST ZNAČKY

Korff vytváří inovativní vědecká řešení vyznačující se uspokojivými texturami, vůněmi a barvami pro zdravou a nádhernou pleť. Zaručuje efektivní a osvědčené výsledky a kombinuje je s extrémně smyslovými zážitky. 

HODNOTY ZNAČKY

Krása

Cílem je vytvářet vysoce senzorické produkty, vyznačující se příjemnými texturami a vůněmi. Barvy vždy v souladu s trendy, které zvýrazňují oči, rty, nehty a pleť. Elegantní a vzácné balení: skutečné klenoty, které můžete ukázat kdykoli během dne.

Účinnost

Vytváření účinných produktů, které zaručují spotřebitelům vyzkoušené výsledky. Jejich účinnost je prokázána přísnými testy, které spotřebitelům zaručují spolehlivost používaných produktů a receptur.

Inovace

Vědecký výzkum jako zdroj inovací. Pozornost věnovaná neustálé aktualizaci našich receptur umožňuje stát se referenčním bodem na trhu produktů péče o pleť.

Kvalita

Spokojenost spotřebitelů je prioritou. Z tohoto důvodu jsou všechny produkty podrobeny přesným chemicko-fyzikálním a mikrobiologickým kontrolám kvality, jako je stabilita, kompatibilita, klinické, dermatologické a oftalmologické testy.

V naší lékárně naleznete široký sortiment dekorativní kosmetiky, která je určena i pro citlivou pleť. Nabídnout vám můžeme široký výběr pudrů, tvářenek, make-upů, řasenek, rtěnek, očních stínů… prostě všeho, na co si vzpomenete.

Pravidelně pořádáme profesionální líčení, které je pro vás zdarma. Dozvíte se na něm, jak nejlépe pečovat o svou pleť, které produkty jsou pro vás dobré a také, jak se nalíčit, abyste podtrhli vaše přednosti.

Sledujte naše stránky, facebook nebo instagram. Včas se vše dozvíte.