Znáte kosmetiku KLORANE? Kosmetika KLORANE přináší botanickou péči s pečlivě vybranými přírodními aktivními látkami vhodnými pro celou rodinu. Své produkty vyvíjí již více než 50 let.

V sortimentu naleznete produkty k péči o vlasy, tělo i speciální přípravky pro těhotné a pro miminka již od narození.

Péče o vlasy nabízí přípravky pro všechny typy vlasů – normální, jemné, suché, rychle se mastící, blond i barvené, pro vlasy s lupy a také pro citlivou pokožku hlavy. Kromě klasických šampónů a kondicionérů jsou v nabídce také masky, kúry, přírodní koncentráty a doplňky stravy.

Péče o tělo se zaměřuje více na suchou až velmi suchou pokožku, ale i pro ostatní typy kůže má KLORANE produkty.

Pro ty nejmenší má KLORANE přírodní péči s měsíčkem. Ta bezpečně zklidňuje kůži Vašeho miminka a její patentovaná relaxační vůně přináší jemnost a pohodu. V této řadě najdete přípravky ke koupeli, následné péči o kůži a také produkty vhodné při přebalování.

Pro péči o kůži nastávajících maminek zvolil KLORANE lničkový olej, který je obzvláště bohatý na omega 3 mastné kyseliny.

V našem dermocentru máme nyní na produkty KLORANE dárkovou akci. Při nákupu produktů KLORANE nad 499 Kč dostanete dárkovou taštičku s Vašimi oblíbenými produkty. Tato nabídka platí do 31. 8. 2021. Proto neváhejte, pokud patří kosmetika KLORANE mezi Vaše oblíbence. A pokud ještě tuto kosmetiku neznáte, přijďte k nám, rádi Vám ji představíme 🙂

Krásné prázdninové dny přejeme z lékárny Na Kobližné.