Na trhu existuje nepřeberné množství produktů a spíš si pak nevíme rady s tím, co vybrat. Chceme samozřejmě, aby produkty byly co nejúčinnější a nejeefektivnější.

Léto je za námi, sluníčko už tolik nesvítí a pokud Vás trápí nevzhledné hnědé fleky na obličeji, je nyní nejideálnější doba na to, abychom s nimi zabojovali.

Na trhu ovšem existuje nepřeberné množství produktů, které Vám mohou pomoct s odstraněním pigmentových skvrn. A my máme pro Vás jednu novinku!

Značka Vichy letos přišla na trh s produktem, se kterým zacílíte právě na Vaše skvrny. Jedná se o ampule Liftactiv Specialist Glyco-C Night peel. Obsahují 10% komplex kyselin s kyselinou glykolovou, vitamin Cg přírodního původu a kyselinu hyaluronovou.A co tyto složky umí? Kyselina glykolová se obecně používá v dermatologii jako chemický peeling ale v mnohonásobně vyšší koncentraci, než při domácím použití. Dochází k velmi jemnému odstraňování svrchních vrstev pokožky, pod kterými je nová vrstva bez vad. Díky to,u také dochází k vyhlazení pokožky, pleť je jemná, póry jsou méně viditelné. Vitamín Cg dodá Vaši pokožce prozářený vzhled a působí i na hluboké vrásky. Kyselina hyaluronová dodává pak potřebnou hydrataci.

Co je při používání ampulí důležité abyste nezapomínali na denní krémy s ochranným faktorem. Ten je důležitý jako ochrana před vznikem nových pigmentových skvrn. Tyto produkty používejte i s prvními jarními paprsky, sluníčko je v této době velmi ostré a může způsobit vznik nových skvrn.

Ampule můžete zakoupit ve dvou velikostech balení, po 10 ampulích nebo po 30 ampulích. Vždy aplikujte na noc půlku jedné ampule na dokonale vyčištěný obličej, nechte několik minut působit a poté můžete nanést Vaše oblíbené produkty.

TIP

Pro lepší anti age účinek doporučujeme ampule zkombinovat s řadou Liftactic specialist, která obsahuje také vitamin Cg a peptidy s anti age účinkem, Mineral 89, který dodá ještě více kyseliny hyaluronové Vaší pleti. Všechny produkty jsou hypoalergenní a ampule navíc i bez parfemace.