Značka EUCERIN věří, že dermatologická péče o pleť může změnit život. Naše pokožka má totiž mnohem důležitější roli, než být jen ochranným štítem pro naše tělo. Je to živý orgán. Neoddělitelně a úzce souvisí s tím, jak se cítíme, neboť naše tělo ovlivňuje naši psychiku.

Abychom se cítili dobře a do přicházejícího jara vstoupili s dobrou náladou, přichystala si pro nás kosmetika EUCERIN slevu na oblíbené Angi-Age a Anti-Pigemt řady!!!

Řady ANTI-AGE

HYALURON-FILLER: pleťové krémy této řady představují ideální řešení proti vráskám. Kombinace vysokomolekulární kyseliny hyaluronové a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové s 40x menšími molekulami s glycin saponinem prokazatelně pomáhá redukovat vrásky a zvyšuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové, a významně tak zpomaluje stárnutí pleti.

HYALURON-FILLER UREA: pleťové krémy této řady jsou určeny pro potřeby velmi suché pleti, tak aby ji nedráždily, hydratovaly ji a zároveň redukovaly vrásky. Přípravky této řady obsahují kombinaci urey a kyseliny hyaluronové, která působí proti příznakům velmi suché pleti a současně proti vráskám.

HYALURON-FILLER + VOLUME-LIFT: produkty této řady působí na několik faktorů ztráty objemu pleti zároveň, účinně tak zpevňuje pleť a vypíná kontury obličeje, viditelně redukuje vrásky. Magnolol zvětšuje objem pleti aktivací buněk pokožky, oligopeptidy zlepšují obnovu kolagenních vláken a kyselina hyaluronová pomáhá redukovat vrásky.

HYALURON-FILLER + ELASTICITY: tato řada je určena pro zralou pleť. Přípravky působí proti změnám struktury pleti, ke kterým dochází s přibývajícím věkem. Denní, noční a oční krém zlepšují pružnost pleti, vyplňují hluboké vrásky a navrací pleti zářivý vzhled díky unikátní a inovativní kombinaci arctiinu, silymarinu a kyseliny hyaluronové. Pleťové olejové sérum zlepšuje pružnost a podporuje odolnost pleti díky složení s arganovým olejem, olejem z ostropestřce mariánského a vitamínem E. 3D Sérum efektivně působí proti 3 známkám stárnutí pleti: vyplňuje vrásky, redukuje pigmentové skvrny a zvyšuje pružnost pleti.

Eucerin Q10 ACTIVE: tato řada byla vyvinuta speciálně pro citlivou pleť, kterou chrání před předčasným stárnutím. Tato řada s vysokým obsahem koenzymu Q10 navrací buňkám energii, a tím zkvalitňuje proces buněčné regenerace a pomáhá redukovat jemné linky a vrásky. Tyto přípravky neobsahují barviva a parfemaci.

Řada ANTI-PIGMENT

Tato řada byla speciálně vyvinuta na redukci hyperpigmentace pro sjednocenější a zářivější vzhled pleti. Všechny produkty obsahují thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu. Bylo klinicky a dermatologicky prokázáno, že redukuje pigmentové skvrny až o 75 %„“ a zabraňuje jejich opakovanému výskytu. Při pravidelném používání se stav pleti dále zlepšuje.

„“ Výsledek klinické studie na Eucerin Anti-Pigment Duálním séru s 35 ženami, 12 týdnů pravidelného používání dvakrát denně.