Puressentiel čistící sprej Vám s tímto pomůže.

100% přírodní sprej rostlinného původu, který obsahuje 41 esenciálních olejů a jeho účinnost byla potvrzena pomocí 12 klinických studií. Tento sprej je čistě veganský, cruelty free a s certifikátem ECOCERT.

Na co funguje?

Efektivně zabírá na viry, bakterie, roztoče, plísně, štěnice, moly a efektivně redukuje zdroje alergenů a také redukuje i veškeré zápachy. Je výborný také u alergiků či astmatiků.

Jak ho používat?

Na počáteční vyčištění vzduchu použijte 1-2 vstřiky do každého rohu pokoje, nechte 30 minut působit a poté vyvětrejte. Následně můžete používat 1x týdně 1-2 vstřiky do prostoru.

Pokud trpíte alergií na roztoče, stříkněte nad postel 1-2 vstřiky, nechte opět působit a poté vysajte. Efekt by měl vydržet až po dobu 7 dnů. Vhodný je také do auta pokud používáte klimatizaci. Dále ho lze využít v zakouřených nebo znečištěných prostorech, kde je větší riziko vzniku plísní jako je např. koupelna, zápachy z povlečení, zvířat, v kancelářích, dílnách, na veřejných místech apod. Využití tohoto spreje je velice široké!

Jaké esenciální oleje obsahuje?

Kopr, anýz, bazalka, pimentovník, palisandr, kajeput, skořice cassia, dřevo atlaského cedru, citron, aloisie trojlistá, kmín, cypřiš, eukalyptus, fenykl, jalovec, pelargónie, zázvor, hřebíček, anglická levandule, levandule grosso, muškátový květ, mandarinka, divoká majoránka, meduňka, máta, máta peprná, myrha, niaouli, pomeranč, oregano, petržel, petitgrain, borovice lesní, rozmarýn, saturejka, šalvěj, mateřídouška, tea tree, tymián, sporýš a libavka.

Tento sprej nepoužívejte u osob se zvýšenou citlivostí, těhotný a kojících žen, dále u osob s anamnézou křečových žil nebo epileptických poruch, nebo pokud trpíte alergií na některou složku produktu. Není vhodné používat sprej v přítomnosti domácích zvířat a dětí mladších 30 měsíců.