Získejte značku CeraVe za ještě výhodnější cenu, než je běžné! 💚 U nás v lékárně nyní můžete využít slevu až 20 % při nákupu dvou produktů. 

Kosmetika CeraVe

CeraVe nyní nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť, která byla vyvinuta pod dohledem dermatologů. Jejich cílem je nabídnout řešení lidem, které trápí suchá, popraskaná a křehká pokožka. Přípravky CeraVe pomáhají zlepšit funkci kožní bariéry, zvýšit hydrataci pokožky a stimulovat další syntézu lipidů.

Ceramidy v kosmetice CeraVe

Ceramidy se přirozeně vyskytují v pokožce. Jsou klíčové pro obnovu a hydrataci kožní bariéry. Bez ceramidů je pokožka suchá, podrážděná a svědivá.

Aplikace produktů s obsahem ceramidů zlepšuje funkci kožní bariéry, postupně pomáhá doplnit a obnovit úroveň lipidů, zvýšit hydrataci a přispívá k posílení ochranné bariéry pokožky.

Produkty CeraVe obsahují unikátní kombinaci 3 ceramidů přirozeně se vyskytujících v pleti: ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6-II. Navíc obsahuje také cholesterol, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tyto složky působí synergicky k udržení optimálního stavu kožní bariéry.

Tato sleva platí do 31. 1. 2022 a nelze ji kombinovat s jinými zvýhodněnými nabídkami.