Suchá kůže trápí čím dál více lidí. Pokud s ní máte také zkušenost, víte, že správná péče o takovou kůži je základ. 

Příčiny suché pokožky jsou různé. Nejčastěji suchou pokožku způsobuje stárnutí, agresivní mýdla nebo čistící prostředky, nevhodné kosmetické přípravky, nadměrné sprchování nebo koupání, studené počasí, nedostatek zdravých tuků a vitamínů a v neposlední řadě i dědičnost. 

K péči o suchou pokožku Vám nyní představujeme řadu TriXera NUTRITION od AVENE! V této řadě naleznete následující přípravky:

  • TriXera NUTRITION Nutri-Fluid Sprchový gel – pro každodenní čistící péči, která je vhodná pro celou rodinu (nevhodné pro děti do 3 let). Sprchový gel je bez mýdla, bez parabenů, s parfemací. Jemně čistí, chrání citlivou kůži a napomáhá jí doplňovat potřebné lipidy;
  • TriXera NUTRITION Nutri-Fluid Balzám – obnovuje, vyživuje a zklidňuje suchou kůži. Vhodná pro celou rodinu (nevhodné pro děti do 3 let). Bez parabenů, bez parfemace. Obnovuje kožní barieru, vyživuje a hydratuje i po 48 hodinách.
  • TriXera NUTRITION Nutri-Fluid Mléko – obnovuje, vyživuje a zklidňuje suchou kůži. Vhodná pro celou rodinu (nevhodné pro děti do 3 let). Bez parabenů, s parfemací. Obnovuje kožní barieru, vyživuje a hydratuje i po 48 hodinách.

Nyní navíc můžete využít i speciální akce na přípravky AVENE. Ve dnech 8. až 22. 2. 2018 máme pro Vás připravenou slevu 20% na všechny přípravky AVENE. Při nákupu přípravku z řady TriXera NUTRITION dostanete navíc ještě speciální dárek!!!

Těšíme se na Vás v našem Dermocentru 🙂