V našem dermocentru můžete v termínu od 1.11. 2020 do 11.11. 2020 nakoupit prodkuty La Roche – Posay výhodněji. Pokud Váš nákup bude alespoň za 590 Kč, získáváte slevu 200 Kč.

Za výhodnější cenu můžete zakoupit například nově uvedená séra. A to Pure Vitamin C10 a Retinol B3. Obě novinky dokonale doplňují již známé sérum Hyalu B5, které si mnoho žen oblíbilo.

Novinky

Vitamin C10

Sérum obsahuje vysokou koncentraci vitaminu C, dále jsou účinné látky kyselina salicylová a peptid neurosensin. Sérum je zaměřeno na redukci vrásek, zmírnění projevů stárnutí, projasnění a sjednocení tónu pleti, která je jemnější a hydratovaná. Nanášejte ráno na obličej a krk, důležité je také použití přípravku s SPF faktorem.

Retinol B3

Druhou novinkou je sérum s obsahem retinolu (čistý a postupně uvolňovaný), vitaminu B3 a glycerinu. Retinol je velmi silný a účinný v boji proti hlubokým vráskám, vitamin B3 pak zajišťuje regeneraci pleti a glycerin její hydrataci. Nanášejte vždy na noc na obličej a krk, ráno aplikujte mimo běžné péče i produkt s silným SPF faktorem.

Mimo tyto novinková séra byla uvedena na trh i očekávaná dvoufázová micelární voda, která šetrně odlíčí i voděodolný make up. Dále je nově možno zakoupit náhradní náplně produktů řady Lipikar a to sprchový krém a sprchový olej. Oboje ve verzi 400ml.

Přejeme mnoho zdraví a budeme se těšit na Vaši návštěvu.