Novinka: VICHY DERCOS Densi-Solutions pro hustší vlasy

DERCOS Densi-Solutions

Znáte řadu DERCOS od Vichy? Pokud chcete mít zdravé a krásné vlasy, pak jsou výrobky z řady DERCOS právě pro vás! Kromě šamponů pro všechny typy vlasů nabízí také balzám a různé kúry pro specifické problémy.

Ve Vichy věří, že pro zdravé a krásné vlasy je důležité pečovat o vlasovou pokožku. Proto používají aktivní ingredience uznávané dermatology a měří účinnost jejich přípravků klinicky i instrumentálně. Senzorické textury výrobků zároveň  zajišťují příjemné používání.

 

V těchto dnech přišli s novinkou DERCOS Densi-Solutions. Tyto produkty jsou pro ty, co trpí řídnoucími vlasy, nedostatečnou hustotou vlasů a snížením vlasové hustoty, kteří chtějí silnější a hustší vlasy.

DERCOS Densi-Solutions Šampon - působí přímo na vlasovou pokožku, odstraňuje nečistoty a obnovuje vlasy od jejich kořínků. Dodává sílu a hustotu vlasovému vláknu pro zdravě vypadající vlasy.

DERCOS Densi-Solutions Balzám - regenerační zhušťující balzám působí na vlasovou pokožku, hydratuje ji a zlepšuje její kvalitu.

DERCOS Densi-Solutions Kúra - koncentrovaná kúra pro vlasovou pokožku, která intenzivně působí na vlasové kořínky, aby vlasy vypadali silnější a hustší s každou aplikací této kúry. Klinicky prokázaná účinnost pod dermatologickou kontrolou. * Více síly pro obnovení vlasové hmoty během 6 týdnů.*

 

Zaujaly vás tyto novinky? Přijďte do našeho dermocentra. Už je pro vás máme připravené :) 

Těšíme se na vás

*zdroj: www.vichy.cz